Будівництво століття. У Саудівській Аравії почали будувати дзеркальне місто площею 120 кв. км — відео

25 жовтня, 14:38
Так виглядатиме Line (Фото:Neom)

Так виглядатиме Line (Фото:Neom)

Компанія Neom приступила до роботи над проектом Line, який багато хто вважає спірним через його незвичайну концепцію.

Відео, зняте з повітря саудівською компанією Ot Sky та опубліковане на YouTube, показує, як йдуть роботи з будівництва міста завдовжки 170 км. Цей проект неодноразово критикувався з того часу, як був анонсований цього літа.

Відео дня

Багатьом здається досить спірним рішення покрити фасади будинків дзеркальними панелями. Крім того, саме по собі місто буде розташоване в пустелі на березі моря, далеко від інших поселень. Проте автори проекту запевняють, що воно буде абсолютно автономним. Згідно з їхніми заявами, все необхідне для нормального життя буде розташоване в межах міста.

Також Neom запевняє, що в Line буде стабільний мікроклімат і зручне планування вулиць, яке дозволить дістатися з одного кінця міста до іншого всього за 20 хвилин.

Поки невідомо, коли буде закінчено це епохальне будівництво. Однак зрозуміло, що мегаполіс, здатний вмістити кілька мільйонів жителів, не виросте у пісках за кілька місяців. Виходячи з обережних прогнозів принца Мухаммеда бін Салмана, проект буде готовий приблизно у 2030 році.

Показати ще новини
Радіо НВ
X