У Саудівській Аравії запускають найбільший у світі проект із сонячної енергії

29 березня 2018, 10:31

Саудівська Аравія підписала меморандум із японською корпорацією SoftBank про реалізацію найбільшого проекту із сонячної енергетики.

Очікується, що до 2030 року потужність каскаду сонячних батарей становитиме 200 ГВт. Про це повідомив журналістам головний виконавчий директор SoftBank Масайосі Сон, пише Mashable.

Відео дня

Наслідний принц Саудівської Аравії Мохаммед бін Салман Аль Сауд і Масайосі Сон підписали меморандум про взаєморозуміння в Нью-Йорку 28 березня.

Нова великомасштабна інвестиція в сонячну енергію знизить залежність Саудівської Аравії від нафти. Крім того, його реалізація дозволить створити 100 000 робочих місць і знизити витрати на виробництво енергії на $40 млрд.

Будівництво сонячної електростанції буде вестися декількома чергами і повністю завершиться до 2030 року. Технічні подробиці про перспективну станцію поки не відомі. Повідомляється тільки, що станція вироблятиме електроенергію за допомогою сонячних панелей.

Заявлені 200 ГВт потужності будуть розподілені по всьому королівству. Перші два об'єкти сонячного парку зможуть виробляти 7,2 ГВт електроенергії. Їх будівництво планується почати в цьому році, щоб в 2019 році розпочати постачання електроенергії.

Згідно з інформацією Bloomberg, Саудівська Аравія споживає 77 ГВт енергії (дві третини природного газу, одна третина нафти), що означає, що 200 ГВт буде занадто великим обсягом сонячної енергії для використання країною самою по собі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X