У Норвегії з'являться перші роботи-листоноші

1 листопада 2018, 16:04

Норвезька поштова служба Posten домовилася про партнерство з американською фірмою Mobility в сфері робототехніки.

Роботи рухаються зі швидкістю 6 км/год і дотавляют кореспонденцію до дверей будинку, пише CNET.

Як повідомляється, Posten обіцяє "економію коштів і компенсацію втрат", а також планує "різко зменшити обсяги пошти".

Відео дня

Робот-листоноша нагадує ящик на колесах, який пересувається зі швидкістю 6 км/год і потенційно може доставляти пошту по 100 адресами в день.

Перед тим, як під'їхати до будинку, робот відправить одержувачу повідомлення через спеціальний додаток. У ньому буде код, який відкриває відсік з поштою або посилкою. Як тільки робот доставить всю пошту, він повернеться до найближчого поштового відділення, щоб зарядити батареї і дочекатися, поки в нього завантажать нову порцію поштових відправлень.

"Наші роботи дозволять Пошті Норвегії компенсувати втрату доходів, пов'язану з різким зменшенням обсягів пошти. Більш того, можна буде заробити на доставці бандеролей і посилок", - вважають представники Mobility.

Раніше НВ повідомляло, що керівництво фабрики в місті Дунгуань замінило 90% своїх співробітників на роботів і автоматизовані системи. Після цього рішення виробництво на фабриці зросла на 250%.

Китайська Changying Precision Technology Company спеціалізується на виробництві мобільних телефонів і використовує автоматизовані виробничі лінії. Завод проектувався для зайнятості 650 співробітників, але в даний час лише 60 осіб отримують всю роботу, в той час як роботи роблять все інше.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X