У Німеччині дозволили перевозити пасажирів на водневих поїздах

17 липня 2018, 12:37
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Уряд Німеччини видав дозвіл на комерційне використання поїздів Coradia iLint, які використовують водневе паливо.

Поїзд Coradia iLint від компанії Alstom - перший у світі, який виробляє електроенергію для тяги з водневих паливних елементів, повідомляє профільний сайт Railway Technology.

Перші пасажирські перевезення новими поїздами почнуться в кінці літа 2018 року в мережі Ельба-Везер. Спочатку на лінії вийдуть два склади.

Відео дня

"Це рішення є важливою віхою для Coradia iLint і рішучим кроком в напрямку чистої і орієнтованої на майбутнє мобільності. Alstom дуже пишається цим регіональним поїздом і тим фактом, що тепер він буде здійснювати регулярні пасажирські перевезення", - заявив віце-президент Alstom R & D Innovation Вольфрам Шваб.

"Водень - справжня і ефективна альтернатива дизелю. Особливо на вторинних лініях, де повітряні електролінії не є економічними або поки недоступні, ці поїзди є екологічно чистим варіантом. Ось чому ми підтримуємо і просуваємо технологію, щоб вивести її на поверхню", - підкреслив уповноважений представник Федерального уряду Німеччини із залізничних перевезень Енак Ферлеманн.

У листопаді минулого року Alstom підписав контракт з місцевим транспортним органом землі Нижня Саксонія на поставку 14 поїздів з водневим паливним елементом. Контракт також включає забезпечення технічного обслуговування та енергопостачання терміном на 30 років. Компанія також отримала 8 млн євро від уряду Німеччини в рамках Національної інноваційної програми

Поїзд Coradia iLint з використанням водневих паливних елементів може проїхати до 800 кілометрів на одній зарядці. Поїзд буде перевозити 300 пасажирів, з яких 150 осіб зможуть сидіти на місцях, інші 150 місць - стоячі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X