Побудували за 18 годин. У Малаві відкрили першу в світі школу, надруковану на 3D-принтері

9 липня 2021, 17:22

У селі Калонг республіки Малаві відкрилася перша в світі школа, надрукована на 3D-принтері. На її будівництво пішло всього 18 годин.

Над стінами будівлі працювала компанія 14Trees, яка спеціалізується на створенні доступного житла в Африці. Дах, вікна та двері робочі встановлювали окремо.

Над створенням всієї школи компанія працювала всього 18 годин. При звичайному будівництві на такий будинок у робочих пішло б кілька днів, пише CDC Group.

Відео дня

«Ця школа є доказом того, що 3D-друк може зіграти ключову роль в подоланні розриву в світовій освітній інфраструктурі за рахунок створення високоякісних класних кімнат для дітей стійким, доступним та динамічним способом», — пише компанія у своєму прес-релізі.

Також там зазначають, що для створення школи використовували запатентовану технологію, яка в рази прискорює процес 3D-друку, зменшуючи вартість виробництва та кількість використовуваних матеріалів. Завдяки цьому вуглецевий слід скорочується в два рази у порівнянні зі звичайною 3D-печаттю.

Крім школи в районі Саліма, 14Trees також побудували свій перший прототип будинку 3DP в Лілонгве, столиці Малаві, всього за 12 годин, у порівнянні з майже чотирма днями при використанні звичайних методів.

За даними ЮНІСЕФ, в Малаві школярам не вистачає 36 тисяч класів. Щоб їх побудувати традиційними методами знадобиться 70 років. У 14Trees вважають, що за допомогою 3D-друку проблему можна буде вирішити лише за десятиліття.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X