У китайських аеропортах впроваджують нові технології розпізнавання обличчя

10 квітня 2018, 11:45

Китайські інженери пропонують використовувати систему розпізнавання облич для автоматичної реєстрації в аеропорту.

Перед впровадженням по всій країні, в травні оновлена система почне використовуватися в аеропорту в місті Чанша, а в червні - в аеропорту Юйлінь в провінції Шеньсі, повідомляє агентство Сіньхуа.

Відео дня

Зараз допоміжними системами розпізнавання облич оснащені 557 коридорів перевірки безпеки в 62 аеропортах, включаючи Шанхайський міжнародний аеропорт Пудун і Гуанчжоуської міжнародний аеропорт Байюнь.

Система довела свою ефективність і точність після застосування приблизно в 80% аеропортів країни, щорічна пропускна здатність кожного з яких перевищує 30 млн пасажирів.

"Під час перевірки дійсності документів системі потрібно менше однієї секунди, щоб порівняти обличчя пасажира з фотографією в посвідченні особи", - сказав Ши Юй, глава центру інтелектуальної безпеки Чунцинського інституту зелених і інтелектуальних технологій при Академії наук Китаю.

За його словами, інститут розробляє технологію розпізнавання облич для автоматичної реєстрації в аеропорту. Система дозволить пасажирам без проходження процедури реєстрації безпосередньо проходити до коридорів перевірки безпеки, де камери будуть фотографувати їхні обличчя і сканувати посвідчення особи або паспорта для перевірки особи.

Раніше НВ повідомляло, що поліція Китаю почала тестування окулярів, які здатні розпізнавати обличчя перехожих і зіставляти їх з державної базою даних в режимі реального часу. Тестування проходить в місті Чженчжоу і вже принесло перші результати.

Такі окуляри були вперше представлені в минулому році, але тести пристроїв почалися порівняно недавно. За час тестування пристрою від стартапу LLVision допомогли затримати сімох підозрюваних у скоєнні серйозних злочинів, і ще 26 осіб, які намагалися подорожувати з підробленими документами.

Показати ще новини
Радіо NV
X