У Китаї по рейках 19 століття запустили трамвай на водневих елементах

1 листопада 2017, 09:07
Перший в світі трамвай на водневому акумуляторі зданий в експлуатацію в Китаї

Потяг буде їздити в місті Таншань північнокитайської провінції Хебей по шляхах, яким 136 років, пише Сіньхуа.

Одним з переваг нового рейкового транспорту є нульовий рівень викидів, так як електрохімічна реакція водню і кисню в акумуляторі викликає підвищення температури, що не перевищує 100 градусів за Цельсієм, і при цьому єдиним відходом є тільки вода, а не оксид азоту.

Відео дня

Відстань між підлогою транспортного засобу і рейками становить лише 35 сантиметрів завдяки новітнім технологіям низької підлоги, що дозволяє пасажирам легко піднятися в салон без допомоги посадкової платформи.

Заправка трамвая воднем займає всього лише 15 хвилин, і він здатний проїхати на цьому запасі 40 км з максимальною швидкістю в 70 км на годину.

Трамвай курсуватиме по шляхах з 136-річною історією в місті Таншань, який вважається однією з перших промислових баз Китаю. Дана лінія з'єднує кілька об'єктів історичної промислової спадщини міста.

Раніше НВ повідомляло, що в Китаї запустили потяг, який рухається по віртуальним рейкам. Металеві колеса в поїзді замінені на гумові, він використовує технологію "відстеження і контролю на віртуальних рейках".

Показати ще новини
Радіо NV
X