В Каліфорнії пропонують встановлювати сонячні батареї на всі новобудови

7 травня 2018, 09:35

Влада Каліфорнії перебуває за крок від прийняття нормативів щодо сонячної енергії, які зобов'яжуть всі нові будинки встановлювати сонячні батареї починаючи з 2020 року.

Обговорення та голосування щодо цієї пропозиції має відбутися 9 травня, повідомляє Engadget.

У нових правилах будуть винятки для будинків, в які не поміщаються сонячні батареї, а також для будівель, які заблоковані вищими будинками або деревами. У всіх інших випадках новобудову доведеться оснастити сонячними панелями.

Відео дня

Цей план не вимагає, щоб новобудови споживали тільки енергію Сонця. Проте він надає "кредити відповідності" для домовласників, які встановлюють акумулятори, такі як Powerwall Tesla, дозволяючи їм створювати невеликі масиви панелей, знаючи, що надлишкова енергія буде доступна для використання.

Якщо не станеться несподіванок, рішення зробить Каліфорнію першим штатом, що вимагає встановлення сонячних батарей. Це відносно легко зробити в регіоні, враховуючи достаток теплих сонячних днів в Каліфорнії і високі ціни на нерухомість. Водночас важко повірити, що в найближчі роки таке ж рішення ухвалять, приміром, на американському Середньому Заході, де зима і низькі ціни на житло можуть зробити сонячну енергію менш практичною.

Очікується, що новий енергетичний стандарт Каліфорнії додасть до $30 тисяч до вартості будівництва. Але за 25-річний термін служби сонячна система будинку зменшить експлуатаційні витрати власників до $60 тисяч.

Каліфорнія є найсприятливішим штатом в США для збору сонячної енергії. Наразі близько 15-20% будинків в штаті побудовані з використанням сонячної енергії. Нове рішення може знизити витрати на виробництво панелей і зробити сонячну енергію більш доступною в багатьох місцях, а не тільки в Каліфорнії або навіть в США.

Показати ще новини
Радіо НВ
X