У 2018 році 5G-мережа з'явиться в Нью-Йорку, Лос- Анджелесі та Лас-Вегасі

1 березня 2018, 08:01

Один із крупних американських телеком-операторів T-Mobile домовився зі шведським виробником обладнання Ericsson про запуск новітнього стандарту стільникового зв’язку в кількох містах США.

У 2018 році T-Mobile запустить 5G-мережу в Нью-Йорку, Лос- Анджелесі та Лас-Вегасі. Відповідну угоду американська компанія уклала з Ericsson, заявила прес-служба шведського телеком-виробника.

Відео дня

Згідно повідомлення T-Mobile, національне 5G-покриття з’явиться у 30 американських містах. Новітній мобільний стандарт дозволить підключати безліч пристроїв. Експерти очікують, що новий поштовх для розвитку отримає інтернет речей (IoT), до всесвітньої мережі будуть підключені "розумні міста".

Оператор тісно співпрацює з низкою виробників для того, щоби перші 5G-телефони з’явилися на ринку вже на початку 2019 року. Прес-служба компанії зазначила, що T-Mobile залишається єдиним з операторів США, який розгорне мережу п’ятого покоління відразу в кількох діапазонах. Це дозволить збудувати широке покриття, забезпечити високу та стабільну швидкість з’єднання.

Ericsson надасть T-Mobile мережеве обладнання, яке працюватиме на радіочастотах 600 МГц, а також на міліметрових частотах 28 ГГц і 39 ГГц.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X