Творці Telegram отримали ще $850 мільйонів інвестицій

30 березня 2018, 16:51

Компанії TON Issuer Inc. і Telegram Group Inc. звітували про підсумки другого раунду залучення коштів перед Комісією з цінних паперів і бірж США.

Месенджер залучив $850 млн від 94 інвесторів, мінімальна сума інвестиції становила $1 млн, повідомляють "Ведомости" з посиланням на інвесторів Telegram з Росії.

Такого ажіотажного попиту, як на етапі попереднього продажу, на другому етапі не було, відзначають два співрозмовника Ведомостей, чиї фонди інвестували в Telegram. Але в цілому попит все одно залишився високим, каже один з інвесторів другого раунду.

Відео дня

У другому раунді Telegram намір зібрати до $1,7 млрд інвестицій в свою криптовалюту, вказувалося в поясненні до заявки для інвесторів, але раунд складається з двох етапів - A і B. На етапі А месенджер планував залучити саме $850 млн, середня ціна токена в ньому становила $1,33, говорилося в документах для інвесторів. Ці гроші, як і зібрані на попередньому ICO Telegram, підуть на розвиток месенджера, його блокчейн-платформи TON і інші цілі.

Інвестор, чий фонд брав участь у етапі, який завершився, знає від організаторів ICO, що месенджер планує до кінця року провести і третій раунд інвестицій, але його терміни поки невідомі. Про третій раунд чув і інший інвестор, який брав участь в останньому етапі: він бачив інформацію про нього в проспектах кількох брокерів, які пропонували йому інвестувати в токени на третьому етапі за середньою ціною $2,2 за монету.

Зазначимо, що особи, які потрапили у санкційні списки США, Великої Британії, Євросоюзу і Ради Безпеки ООН, не зможуть взяти участь ні в одному з раундів закритого ICO проекту Telegram Open Network (TON) Павла Дурова. Про це йдеться в стандартній формі договору про покупку Gram між зареєстрованою на Британських Віргінських островах Telegram Group Inc. і інвестором.

Раніше НВ повідомляло, що творці месенджера Telegram повідомили американським чиновникам, що залучили $850 млн від 81 інвестора в першому раунді ICO для "розробки і підтримки блокчейна TON для месенджера Telegram". Згідно з попередніми даними, спочатку планувалося зібрати $600 млн, але попит підштовхнув цю планку до $850 млн.

У документі, який був представлений в Комісію, йдеться, що гроші були отримані для "розробки блокчейна TON, розробки та обслуговування Telegram Messenger і інших цілей". У графі "тип розміщених цінних паперів" в звіті вказані "угоди про покупку криптовалюти".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X