Творець Twitter передбачив, що Bitcoin через десять років стане "єдиною валютою"

23 березня 2018, 08:03

Генеральний директор Twitter Джек Дорсі впевнений, що протягом 10 років Bitcoin обійде за важливістю долар США і стане єдиною глобальною валютою.

Дорсі вважає, що саме криптовалюта, а не долар стане єдиною валютою в світі протягом 10 років, пише The Verge.

"У світу зрештою буде єдина валюта, у інтернету буде єдина валюта. Особисто я вважаю, що це буде Bitcoin. Ймовірно, це станеться через десять років, але це може бути і швидше", - вважає Джек Дорсі.

Відео дня

На думку журналістів, це "здається вкрай нереалістичним прогнозом, навіть з огляду на стрімке зростання популярності криптовалют в кінці минулого року".

"Поки Bitcoin повільний і дорогий, але в міру зростання числа користувачів все це піде. Є нові офчейн-технології, які роблять блокчейн більш доступним", - додав Джек Дорсі.

Відзначимо, що Дорсі також є генеральним директором платіжної компанії Square, яка нещодавно додала можливість купувати і продавати Bitcoin прямо з додатку Square Cash. Компанія також випустила ілюстровану дитячу книгу, яка рекламує переваги цифрової валюти. Журналісти The Verge відзначають, що сам Дорсі "володіє невизначеною кількістю криптовалюти".

Також Дорсі інвестує в проекти, які займаються розвитком мережі Lighting Network. Це так званий "другий шар" масштабування Bitcoin, який дозволяє здійснювати моментальні і виключно дешеві мікротранзакції.

Як повідомляло НВ, дослідники виявили, що в деяких фрагментах блокчейна, який використовується для функціонування криптовалюти Bitcoin, містяться сотні посилань на дитячу порнографію. Блокчейн є ланцюжком блоків, в яких можуть зберігатися замітки або файли. Частина цих файлів містили посилання на порнографію.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X