Тут вам не тут. Російським військовим заборонили використовувати смартфони і соцмережі

20 лютого 2019, 17:44

Держдума РФ прийняла в третьому, остаточному читанні законопроект, який забороняє військовослужбовцям мати смартфони і спілкуватися з журналістами.

Солдатам ще й приписано мовчати про те, що вони служать в армії, пише Стрічка .

Згідно з документом, мова йде не тільки про смартфони, але і про інші гаджети, в "яких можуть зберігатися або які дозволяють з використанням інформаційно-телекомунікаційної мережі "Інтернет" поширювати або надавати аудіо-, фото-, відеоматеріали та дані геолокації".

Відео дня

Обмежується право військовослужбовців на користування соцмережами. Наприклад, їм не можна буде викладати в інтернет будь-яку інформацію, яка може вказати на їх місцезнаходження і приналежність до Збройних сил, а також про нинішніх і колишніх товаришів по службі, членів їхніх сімей.

Причиною для прийняття заборони автори законопроекту називають якийсь особливий інтерес до російських військових з боку спецслужб "окремих держав, терористичних та екстремістських організацій".

У лютому 2018 року повідомлялося про плани Міноборони РФ заборонити солдатам використовувати в особистих цілях супутникові засоби навігації та мобільники з фотокамерами. Більш того: в російському Генштабі ввели список дозволених до використання простих кнопкових телефонів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X