Вироблятиме мільйонами. Маск представив прототип людиноподібного робота від Tesla

1 жовтня, 17:56
Зображення прототипу робота Tesla Bot (Фото:Tesla Inc/Handout via REUTERS)

Зображення прототипу робота Tesla Bot (Фото:Tesla Inc/Handout via REUTERS)

Компанія Tesla представила прототип свого людиноподібного робота Optimus. Як повідомляє Reuters, глава Tesla Ілон Маск розраховує, що компанія зможе виробляти мільйони роботів і продавати їх менш ніж за 20 тисяч доларів.

Маск очікує, що компанія буде готова приймати замовлення на робота за три-п'ять років. Під час презентації Tesla AI Day у п'ятницю прототип робота помахав натовпу - за словами Маска, за кілька тижнів він вже зможе ходити.

Відео дня

Tesla показала відео, на якому Optimus виконує прості завдання: поливає квіти, переносить ящики та піднімає металеві прути на заводі компанії. Роботів тестуватимуть на робочих місцях на заводах Tesla.

За словами глави Tesla, Optimus, на відміну від існуючих роботів-гуманоїдів, буде «надзвичайно здібним» і вироблятиметься мільйонами.

Як пише BBC, Маск хоче вирішити одну з найскладніших проблем штучного інтелекту: як створити машину, здатну замінити людину, і при цьому «не піти шляхом Термінатора».

60-кілограмовий робот, якого Маск раніше назвав «найважливішим продуктом Tesla», має допомагати виробляти електромобілі. Він сконструйований із легких матеріалів, а "бачити" зможе за допомогою камер автопілота Tesla.

Показати ще новини
Радіо НВ
X