Теплові насоси Panasonic AQUAREA: комфорт за будь-якої погоди

9 жовтня 2018, 09:10
Новини компаній
 Тепловий насос Раnasonic AQUAREA

Тепловий насос Раnasonic AQUAREA

Немає поганої погоди, є поганий одяг, – кажуть англійці, які знають толк в адаптації до неприємного клімату. На щастя, необов'язково надягати на себе вовняний светр і теплі гетри вдома – сучасні технології дозволяють підтримувати в приміщенні ідеальну температуру, незалежно від погоди на вулиці – будь то вологість, мороз або спека. Правда, для цього потрібно обладнати будинок системами опалення, гарячого водопостачання, кондиціонування або... поставити один тепловий насос Раnasonic AQUAREA.

Зручна система «все-в-одному»

Теплові насоси Panasonic легко справляються з важливим завданням з підтримання ідеального клімату в будинку, працюючи на обігрів взимку і охолодження влітку, а також забезпечуючи гаряче водопостачання і підігрів басейну і сауни. При цьому всі моделі Panasonic ідеально підходять для української зими, продовжуючи працювати навіть при -20 ° С, а моделі з серії AQUAREA T-CAP - єдині серед теплових насосів типу повітря-вода - зберігають високу теплову потужність навіть при -28 ° С! Таким чином, встановивши один тепловий насос Раnasonic AQUAREA можна повністю закрити питання обігріву, кондиціювання та гарячого водопостачання всіх приміщень вашого будинку. Завдяки широкому модельному ряду потужністю від 3 кВт до 16 кВт і можливості встановлювати блоки в каскад, теплові насоси Раnasonic AQUAREA можна підібрати для будинку будь-якої площею. І головне, встановити їх практично в будь-якому місці! Навіть під вікном вашої спальні. Зовнішні блоки серії AQUAREA відрізняються вкрай низьким рівнем шуму, а під вікном можна поставити модель з додатковою шумоізоляцією.

Відео дня

Перший крок до «розумного будинку»


Для управління тепловими насосами AQUAREA компанія Panasonic розробила простий і зручний пульт, за допомогою якого можна регулювати температуру повітря в приміщеннях і інтенсивність обдування влітку, температуру води, роботу теплої підлоги, стін, стелі, обігрів басейну тощо, а також управляти додатковим джерелом тепла, якщо система працює в режимі бівалентності. Знімний пульт може бути встановлений в будь-якій точці будинку – там, де зручно вам, а за допомогою Інтернету можна регулювати споживання електроенергії, температуру води і повітря, а також перевіряти стан системи і навіть проводити її сервісне обслуговування практично з будь-якої точки земної кулі. Також тепловий насос Раnasonic AQUAREA може бути підключений до системи управління будинком BMS за допомогою KNX або Modbus.

Розумне споживання енергії

Не секрет, що зі зростанням цін на комунальні послуги і зокрема, газ, комфорт і тепло в будинку стають дорогим задоволенням, а у випадку з твердопаливним котлом – ще й головним болем, пов'язаним з постійним оновленням запасів дров і паливних брикетів. Теплові насоси типу повітря-вода використовують для роботи електроенергію, яка на порядок дешевша за газ і зручніша твердого палива, а теплові насоси Panasonic AQUAREA можуть також працювати від сонячних батарей, що дозволяє побудувати вдома повністю незалежну і автономну систему, яка забезпечить вас і ваших рідних теплом, світлом, гарячою і холодною водою. При цьому теплові насоси Panasonic AQUAREA вигідні навіть при підключенні до комунальної електромережі: споживаючи всього 1 кВт, Panasonic AQUAREA High Performance видає в систему опалення 5 кВт тепла, в той час як звичайні джерела тепла, споживаючи 1 кВт електроенергії, видають не більше 1 кВт тепла. Ефективне використання електроенергії дозволило Panasonic AQUAREA приєднатися до програми IQ energy, завдяки якій кожен покупець теплового насоса отримує назад до 35% його вартості.

Panasonic AQUAREA легко встановлюються в уже існуючу систему опалення або підключаються до додаткового джерела тепла і допоможуть створити у вашому будинку атмосферу тепла і комфорту – незалежно від погоди за вашим вікном.

Показати ще новини
Радіо НВ
X