Тепер зелена. Google повністю перейшла на відновлювану енергію

5 квітня 2018, 16:54

Google офіційно оголосила себе компанією, яка повністю перейшла на 100% відновлюваної енергії - сонячної та вітрової.

За кожну спожиту кіловат-годину компанія платить кіловатом "зеленої" енергії, повідомляється в офіційному блозі Google.

Ще в кінці 2016 року компанія Google заявляла про те, що вже в 2017 році збирається стати екологічно чистою компанією і перевести всі свої активи на енергію, одержувану за рахунок поновлюваних джерел.

Відео дня

"Ми тільки що завершили облік використання енергії в 2017 році в Google, і це офіційно - ми досягли нашої мети. Протягом 2017 року, у всьому світі, за кожну кіловат-годину електроенергії, яку ми споживали, ми придбали кіловат-годину відновлюваної енергії з вітрової або сонячної ферми, яка була побудована спеціально для Google. Це робить нас першою публічноі компанією нашого розміру, яка досягла цього успіху", - написав старший віце-президент по технічній інфраструктурі Google Урс Хьользле.

Технічно, Google продовжує споживати електроенергію від муніципальних постачальників, проте кожну використану кіловат-годину компанія компенсує з поновлюваних джерел. Для цього Google укладає довгострокові контракти з постачальниками "чистої" енергії.

"Ця відновлювальна енергія може бути проведена в іншому місці або в інший час. Для нас важливо те, що ми додаємо нові джерела чистої енергії в електричну систему, і що ми купуємо цю відновлювану енергію в тому ж обсязі, що і ми споживаємо, глобально і щорічно", - додав Урс Хьользле.

Компанія Google уклала контракти на $3 млрд на покупку близько 3 ГВт енергії з відновлюваних джерел. Це зробило її найбільшим корпоративним покупцем "зеленої енергії". Google з великим відривом лідирує серед найбільших технологічних компаній. Компанія купує більше такої енергії, ніж Amazon, Microsoft і Apple, разом узяті.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X