Telegram готує секретний попередній продаж своєї криптовалюти - ЗМІ

22 лютого 2018, 13:04

Сервіс Telegram готується запустити другий секретний попередній продаж своєї криптовалюти перед проведенням публічного розміщення токенов (ICO).

Творець месенджера Павло Дуров розраховує отримати в результаті щонайменше $850 млн, пише The Verge з посиланням на свої джерела.

На цьому тижні інвестори отримали електронного листа, в якому пояснюється, що Telegram готує ще один приватний попередній продаж. Про це заявили відразу чотири незалежні джерела. Точна сума інвестицій, за словами одного джерела, невідома, але два інших джерела кажуть, що Telegram оцінює її приблизно в тому ж розмірі, що і перший раунд продажів - $850 млн. Тобто Telegram сподівається заробити $1,7 млрд до публічного ICO.

Відео дня

За інформацією The Verge, електронні листи, що повідомляють про початок попереднього продажу, вже отримали акредитовані інвестори, в тому числі такі компанії, як Sequoia Capital та Benchmark.

При цьому пропозиції придбати токени Telegram надходять від декількох різних посередників, причому знижка від очікуваної публічної ціни становила від 30% до 80%. Багато інвесторів, які не змогли взяти участь в першому раунді, були змушені викуповувати частку у тих, хто потрапив до списку, з величезною націнкою.

"Близько півтора місяців тому ми могли взяти участь в кампанії Telegram. Але ми були змушені відмовитися від настільки привабливої ​​пропозиції, адже нам надійшли відомості про декілька різних умов і пропозицій на один і той же ICO", - зізнався кріптовалютний інвестор Карлос Москера з Solidus Capital.

У самій компанії інформацію про новий передпродаж коментувати відмовилися. Чи вплине новий етап попереднього продажу на графік старту публічного ICO, який нібито має відбутися в березні 2018 року, невідомо.

Раніше НВ повідомляло, що творці месенджера Telegram повідомили американським чиновникам, що залучили $850 млн від 81 інвестора для "розробки і підтримки блокчейна TON для месенджера Telegram". Згідно з попередніми даними, спочатку планувалося зібрати $600 млн, але попит підштовхнув цю планку до $850 млн.

У документі, який був представлений в Комісію, йдеться, що гроші були отримані для "розробки блокчейна TON, розробки та обслуговування Telegram Messenger і інших цілей". У графі "тип розміщених цінних паперів" в звіті вказані "угоди про купівлю криптовалюти".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X