Тайвань буде використовувати дрони для патрулювання своїх берегів

5 вересня 2018, 12:27

У проекті військового бюджету Тайваню на 2019 року є плани з розгортання бойових безпілотників для захисту берегової лінії.

Для патрулювання будуть використовувати дрони серії Tengyun, які можуть розгортати ракети Hellfire, пише Asia Times.

У проекті бюджету вказані також пріоритети тактичної розвідки і збройних безпілотних літальних апаратів для стримування сил противника на плацдармах і прибережних територіях.

Відео дня

Флот майбутніх безпілотних літальних апаратів буде в основному вироблятися всередині країни. Їх створенням займається Чжуншаньський інститут науки і технології. Нові безпілотні літальні апарати зможуть знищити радарні системи противника або платформи, на яких вони встановлені.

Для вирішення таких завдань на кожному безпілотник серії Tengyun встановлені чотири кріплення для ракет AGM-114 Hellfire класу повітря-земля. Така зброя в основному використовується для точних ударів по мішенях в межах від 0,5 до 8 кілометрів.

Міністерство оборони Тайваню заявило, що місцеві безпілотники будуть частиною оборонної стратегії армії, яка допоможе знищити противника на пляжах Тайваню. Під противником, очевидно, мається на увазі армія материкового Китаю (НВАК), оскільки Тайвань веде територіальні суперечки з Китаєм і побоюється можливої ​​висадки китайського морського десанту на своїй території.

Також в Тайвані розробляють протирадіолокаційного дрона-камікадзе Jiansiang. Безпілотник зможе вести розвідку, виявляти радіолокаційні станції противника і по команді оператора знищувати їх. Інші подробиці про апарати Tengyun і Jiansiang не розкриваються.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X