Synaptics розпочала масове виробництво підекранних сканерів відбитків пальців

12 грудня 2017, 13:03
Компанія Synaptics оголосила про старт виробництва сенсорів Clear ID FS9500, які призначені для розташування під поверхнею екрану смартфонів

Одна з провідних компаній в області біометричних технологій запевняє, що новий сенсор стане проривом в сфері аутентифікації, повідомляє Android Central.

Датчик Clear ID FS9500 призначений для смартфонів з мінімальними рамками і обрамленням, а також зчитує відбиток пальця користувача з одного дотику на вказану частину скла. Виробник запевняє, що датчик може функціонувати в різних ситуаціях, включаючи "вологі, сухі та холодні пальці".

Відео дня

Він також забезпечує захист з AES-шифруванням і різні функції аутентифікації, які виробники смартфонів зможуть вибирати під час замовлення комплектуючих.

Представники компанії відзначили, що сканер відбитків пальців Clear ID працює вдвічі швидше, ніж системи розпізнавання облич користувачів, при цьому користувачеві досить доторкнутися до відключеного екрану смартфона всього один раз, щоб розблокувати його.

Synaptics стверджує, що сканер відбитків пальців Clear ID FS9500 вже знаходиться в масовому виробництві для "топового бренду смартфонів". Судячи з того, що в прес-релізі згадується "bezel-free OLED infinity displays", йдеться про компанію Samsung, яка саме так назвала екрани в Samsung Galaxy S8 і S8 +.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X