Супутники почекають. Запуск ракети Falcon 9 перенесли на 21 лютого

19 лютого 2018, 11:55

Ракета-носій SpaceX Falcon 9 відправиться в космос не раніше середи, 21 лютого 2018 року.

Інженерам SpaceX необхідно забезпечити остаточну перевірку вдосконаленого носового конуса ракети, пише Space.com.

"Команда в Ванденбезі взяла додатковий час, щоб виконати фінальні перевірки оновленого обтічника. Корисне навантаження і транспортний засіб залишаються в порядку. Через вимоги місії запуск PAZ планується на 21 лютого", - заявили представники SpaceX в Twitter.

Відео дня

Компанія SpaceX модернізує обтічники корисного навантаження в межах проекту з відновлення і повторного використання компонентів, але неясно, чи не вплинули ці зусилля на затримку запуску. Генеральний директор SpaceX Ілон Маск сказав, що такі обтічники коштують близько 5 мільйонів доларів, тому можливість їх повторного використання може дати значну економію.

Раніше Маск сказав, що SpaceX наближається до відновлення обтічників корисного навантаження. Компанія експериментувала з парашутами на своїх обтічниках і побудувала гігантський корабель, щоб врешті-решт зловити обтічники, перш ніж вони потонуть в океані.

Наступна ракета Falcon 9 SpaceX буде використовувати перший ступінь, який вже побував в космосі під час запуску тайванського супутника Formosat-5 в серпні 2017 року. Основною метою нинішньої місії є запуск супутника PAZ для радіолокаційної зйомки для іспанської компанії Hisdesat. Супутник PAZ призначений для захоплення радарних зображень Землі для різних клієнтів, в тому числі іспанського уряду.

Також очікується, що SpaceX запустить тестові супутники для роздачі інтернету Microsat-2a і Microsat-2b для створення своєї майбутньої комунікаційної мережі. Компанія не прокоментувала запуск прототипів публічно, але вони згадуються в документах SpaceX, які подані у Федеральну комісію з зв'язку.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X