Стів Возняк заявив, що штучний інтелект не витіснить людину

13 квітня 2018, 16:31

Співзасновник Apple Стів Возняк під час виступу на конференції АМОКОНФ прокоментував розвиток технологій штучного інтелекту.

Возняк переконаний, що штучного інтелекту не вдасться витіснити людину, повідомляє Hightech.

"Ключове слово в понятті "штучний інтелект" - не інтелект, а штучний. Інтелект - це не те ж саме, що людський мозок. Для нас поки загадка, як запрограмований людський мозок і як він приймає рішення", - вважає Стів Возняк.

Відео дня

На думку Возняка, штучний інтелект потребуватиме людського втручання, тому не варто хвилюватися, що згодом він витіснить людей з їх робочих місць.

"ШІ завжди потребуватиме людини. Звичайно, на думку деяких, штучний інтелект стане настільки продуктивним, що люди будуть не потрібні. Але я не розумію, як це може бути. Навіть якщо машина зможе спілкуватися як людина (ви тільки уявіть собі, наскільки складно цього досягти), людина завжди буде важливіше машини", - підкреслив винахідник.

Стів Возняк вважає, що в перспективі ми зможемо створювати такі машини, які за своєю здатністю дорівнюватимуть мозку, а штучний інтелект зможе нескінченно розвиватися.

"Хтось скаже: технології - це погано. Але для чого взагалі народилася людина? Для того щоб розуміти цей світ і покращувати його. Навіщо нам закони Ісаака Ньютона або Ейнштейна? Вони всі намагалися змінити світ. Еволюція створює те, що ми називаємо "креативом". Так буде завжди, і це добре", - упевнений Возняк.

Раніше НВ повідомляло, що Стів Возняк розкритикував політику Facebook і заявив, що покидає соціальну мережу. У прощальному повідомленні Возняк сказав, що залишає сайт, який приніс йому "більше негативу, ніж позитивних емоцій". Після цього Стів відключив свій обліковий запис, але не видалив його, повідомивши, що хоче зберегти Stevewoz як ім'я користувача.

Показати ще новини
Радіо NV
X