Створюй сам. 21 березня Google присвятив дудл композитору Йогану Себастьяну Баху

21 березня 2019, 11:01

Перший в історії дудл з використанням штучного інтелекту дозволяє створити власну музику в стилі знаменитого німецького композитора.

Таким чином, пошуковик відзначив день народження музиканта, який з'явився на світ 21 березня 1685 року, пише Android Authority .

Використовуючи машинне навчання, ви зможете скласти невелику музичну п'єсу в особливому стилі Баха, доповнену кількома гармоніями. Навіть якщо ви нічого не знаєте про музичну композицію, ви все одно можете повеселитися, так як там будуть заздалегідь створені семпли, з яких ви зможете вибрати.

Відео дня

Дудл на честь Баха був створений трьома командами Google: власне командою Doodle, командою Magenta (яка фокусується на машинному навчанні і штучному інтелекті, коли справа доходить до створення мистецтва і музики) і командою PAIR (яка займається дослідженнями взаємодії людини зі штучним інтелектом). Три команди працювали над тим, щоб перенести всі елементи програми музичної композиції прямо в ваш браузер.

Для створення програми команди Google використовували 306 гармонійних композицій Баха, щоб навчити програму створювати мелодію. Розробники також сховали всередині інтерактивної листівки сюрпризи: натискання на міні-підсилювач оновлює інструменти до синтезатора.

Зліва на жовтих листочках записані вже готові мелодії, а натискаючи кнопку з білою зіркою, можна міняти тональність.

Хорали Баха завжди мають чотири голоси зі своєю окремою мелодійною лінією, але також завжди дотримуються структурних правил, які допомагають створювати звук "як у Баха". Це зробило музику Баха ідеальною для машинного навчання, так як дані вже акуратно організовані.

Цікаво, що новий дудл доступний не у всьому світі. На жаль, велика частина Африки, всього австралійського континенту і деяких азіатських країн залишиться осторонь.

Показати ще новини
Радіо НВ
X