Спрацювало. Найбільший акумулятор Tesla допоміг енергомережі Австралії

21 грудня 2017, 16:36
Найбільший в світі літій-іонний акумулятор Tesla Powerpack зміг доставити електроенергію за 1000 кілометрів для вугільного промислового об'єкта в штаті Вікторія

Таким чином, батарея компанії Ілона Маска змогла запобігти відключенню електроенергії в сусідньому штаті, пише Mashable.

На електростанції Loy Yang 14 грудня сталась незапланована втрата 560 МВт потужності. Це викликало падіння частоти в мережі з норми в 50 Гц до 49,8 Гц. У відповідь на це Tesla Powerpack батарея видала в мережу 7,3 МВт енергії. Іронія полягає в тому, що Loy Yang працює на бурому вугіллі.

Відео дня

Цікаво, що вугільна станція Gladstone, яка була задумана як резервна для ТЕС Loy Yang, і яка повинна в разі подібних неполадок за 6 секунд підключатися до мережі, не змогла це зробити раніше, ніж батарея. Таким чином, мегаакумулятор Ілона Маска виконав свою функцію, хоча і розташовувався в сусідньому штаті, за тисячу кілометрів від Loy Yang.

"Одним з істотних переваг, які дає акумулятор Tesla в порівнянні з традиційним генератором на викопному паливі є його неймовірна швидкість і гнучкість. При забезпеченні контролю частоти він може реагувати практично миттєво без будь-яких порушень в системі", - сказав міністр енергетики штату Південна Австралія Том Каутзантоніс.

Раніше НВ повідомляло, що 1 грудня представники Tesla офіційно запустили найбільшу в світі літій-іонну батарею ємністю 100 мегават-годин. Така батарея здатна забезпечити живлення 30000 будинків, а її швидке розгортання пов'язано із заявою засновника Tesla Ілона Маска, який зобов'язався завершити будівництво протягом 100 днів або зробити це безкоштовно.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X