SpaceX відправила на орбіту п'ятдесяту місію Falcon 9

6 березня 2018, 10:17

Компанія SpaceX 6 березня успішно здійснила запуск ракети-носія Falcon 9 з іспанським супутником зв'язку Hispasat 30W-6.

Зазначається, що це найбільший корисний вантаж, який коли-небудь вирушав на орбіту на Falcon 9, пише TechCrunch.

"Falcon 9 вирушить у 50-й рейс сьогодні ввечері, несучи Hispasat для Іспанії. Це буде найбільший геостаціонарній супутник, який ми коли-небудь відправляли: майже 6 тонн і розміром з міський автобус", - написав Ілон Маск у своєму блозі.

Відео дня

Старт ракети відбувся з бази ВПС США на мисі Канаверал. Як і планувалося, супутник Hispasat 30W-6 був успішно виведений на свою цільову геостаціонарну орбіту.

Спочатку запуск планували здійснити 4 березня, але інженери SpaceX були змушені його відкласти через необхідність "провести додаткові тести системи герметизації головного обтічника". Посадка першого ступеня ракети не планувалася.

Новий супутник призначено для передачі телекомунікаційного сигналу на країни Європи, Північної Африки, а також Північної і Південної Америки. Hispasat 30W-6 має пробути на орбіті близько 15 років.

Нагадаємо, вдень 22 лютого компанія SpaceX здійснила запуск ракети-носія Falcon 9 з супутниками для роздачі інтернету Microsat 2a і Microsat 2b зі стартового майданчика в Каліфорнії. Старт відбувся о 16:17 за Києвом зі стартового комплексу 4Е, на базі ВПС Ванденберг.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X