SpaceX перенесла запуск ракети Falcon Heavy на кінець 2018 року

Інновації

4 червня 2018, 07:22

SpaceX перенесла запуск ракети Falcon Heavy на кінець 2018 року

SpaceX перенесла запуск ракети Falcon Heavy на кінець 2018 року - фото

Так виглядав перший запуск Falcon Heavy

Перший комерційний запуск ракети-носія Falcon Heavy із супутником для компанії Arabsat планується здійснити наприкінці року.

Вікно запуску для Arabsat 6A перебуває між груднем 2018 і січнем 2019, повідомляє Space News.

Перед цим компанія SpaceX планує запустити за допомогою Falcon Heavy місію STP-2 для американських ВПС. Представник Космічного командування ВПС сказав SpaceNews, що старт STP-2 наразі заплановано на жовтень. Раніше старт планувався на червень, але його перенесли у зв'язку з "кваліфікаційними випробуваннями SpaceX і технічними перевірками з боку ВПС і компанії".

Четвертим ж пуском для ракети має стати старт із супутником зв'язку ViaSat 3 Americas: його мають намір провести наприкінці 2019 - початку 2020 року.

"У Viasat був контракт на запуск Falcon Heavy для запуску супутника ViaSat-2. Ми продовжуємо переговори з SpaceX, а також з іншими операторами запусків", - сказано в заяві Viasat.

Нагадаємо, 6 лютого компанія Ілона Маска SpaceX вперше запустила в космос надважку ракету-носій Falcon Heavy. Ракета, яка стартувала з космодрому на мисі Канаверал у Флориді, вивела на геліоцентричну орбіту електромобіль з манекеном Спейсменом. Зараз він прямує до поясу астероїдів.


Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал