Слідом за Google. Tesla патентує власні розумні окуляри

14 грудня 2018, 16:11

Компанія Tesla подала патентну заявку на використання технології доповненої реальності для працівників.

Для того, щоб впровадити цю технологію, працівникам фабрики Tesla видадуть нові розумні окуляри, пише Electrek.

У патентній інформації зазначається, що нові розумні окуляри, а, вірніше, AR-гарнітура, буде досить міцною, оскільки вона буде виступати як захист для очей працівників. По-друге, вона буде засобом зв'язку, замінивши собою рації.

Відео дня

У патентній заявці Tesla планує піти далі і використовувати технологію комп'ютерного зору для аналізу того, що бачить працівник, дозволяючи, наприклад, визначити товщину захисного покриття деталі, і допомогти йому прийняти рішення з приводу якості виконаних робіт.

Працювати пристрій буде наступним чином: гарнітура може вказувати на місця з'єднання деталей, підказувати, в якому місці зробити точкове зварювання. Також пристрій може визначити всі деталі і вказати на їх взаємозв'язок.

Автовиробник вважає, що ця технологія має потенціал для "значного збільшення швидкості та ефективності, пов'язаних з виробництвом і, зокрема, виробництвом автомобільних деталей і транспортних засобів".

Раніше НВ повідомляло, що в середині 2017 року компанія Google повернула на прилавки окуляри Google Glass. На сайті розробника пристрою, Alphabet X, відзначається, що нові Google Glass розраховані на людей, які працюють руками. Зараз окуляри поставляються в першу чергу на підприємства. Важливо, що нова модель може бути підключена до захисних окулярів і масок.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X