Швейцарський банк створює цифровий клон свого головного економіста

11 липня 2018, 15:33

Банк UBS створив цифровий аватар Деніела Кальта, головного економіста компанії.

Незабаром клон почне зустрічатися з приватними клієнтами в Цюриху, повідомляє Financial Review.

Цифрова копія працює на базі штучного інтелекту, спроектованого в рамках проекту UBS Companion. "Цифровий Даніель" зможе спілкуватися з клієнтами, але він не здатний виходити за заздалегідь окреслені рамки, і буде відповідати тільки на питання, що стосуються тих областей, до яких у нього буде доступ, наданий справжнім Даніелем.

Відео дня

Для створення клону було використано 120 професійних HD-камер, які фіксували рухи Даніеля Кальта протягом деякого часу. Крім того, штучний інтелект аналізував, як Даніель спілкувався з клієнтами. За словами авторів роботи, зараз поведінку клону складно відрізнити від оригіналу.

"У майбутньому ми могли б бачити радників UBS в тисячах різних кімнат, всі з Деніелом Кальтом, доступним в якості штучного помічника. Людині і машині потрібно спільно працювати разом, щоб забезпечити видатний досвід роботи з клієнтами", - сказав Марк Фіцджеральд, директор новозеландської компанії FaceMe, яка брала участь в розробці клону.

Інвестиційний банк каже, що проект, відомий як UBS Companion, - це не заміна машинами високооплачуваних економістів, а "спроба знайти найкращу комбінацію людського і цифрового досвіду".

Технологія також дозволить UBS аналізувати питання клієнтів для поліпшення обслуговування і може забезпечити ефективність, враховуючи, що знання персоналу можуть бути збережені в аватарі, захищаючи банк від кадрових атак з боку конкурентів.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X