Майбутнє настало. На Заході студенти використовують штучний інтелект для виконання домашнього завдання

17 жовтня, 14:29
Нейромережа здатна генерувати відмінний текст (Фото:agsandrew/Depositphotos)

Нейромережа здатна генерувати відмінний текст (Фото:agsandrew/Depositphotos)

Користувач Reddit із ніком innovate_rye пристосував нейромережу для написання есе, які йому задають додому в коледжі. І як з’ясувалося, цей студент не єдиний, хто вирішив застосувати сучасні технології для полегшення навчання.

innovate_rye повідомив Vice, що зазвичай написання есе на тему біотехнологій займає у нього кілька годин, а зі штучним інтелектом — лише 20 хвилин.

«Мені подобається багато чому вчитися, і деякі завдання змушують мене відкладати по-справжньому потрібні завдання, — пояснює студент. — Вміння виконувати їх швидше та ефективніше здається мені важливою навичкою».

Відео дня

Для написання потрібних робіт innovate_rye пристосував мовний генератор GPT-3 від OpenAI. За його словами, так роблять багато студентів, оскільки програма має величезну базу даних і здатна видати текст, схожий на написаний людиною.

До того ж, генерований штучним інтелектом текст пройде будь-яку перевірку на плагіат.

Першою успішною роботою винахідливого студента стало есе з біотехнологій на тему п'яти позитивних та п'яти негативних сторін цієї галузі. ШІ згенерував розширену відповідь на це питання, за яке майбутній фахівець отримав п'ятірку.

Нейромережі виконують все більше складних завдань у суспільному, економічному та політичному житті.

Так, у Данії існує партія, якою керує чат-бот.

Автономний голосовий помічник з'являється в автомобілях - наприклад, Toyota і Lexus.

А компанія Disney навіть здобула право на озвучування персонажа Дарта Вейдера за допомогою технологій штучного інтелекту. Технічні інструменти надасть українська компанія Respeecher.

Показати ще новини
Радіо НВ
X