Штучний інтелект почали використовувати для перевірки творів студентів

25 січня 2018, 08:04

Один з університетів східнокитайської провінції Чжецзян почав використовувати штучний інтелект для перевірки творів з китайської мови.

Коректор на основі штучного інтелекту був розроблений китайським інтернет-гігантом Alibaba, повідомляє агентство Сіньхуа.

"Штучному інтелекту необхідно всього лише 40 секунд, щоб перевірити твір китайською", - сказав професор китайської мови Чжецзянського інституту іноземних мов.

Відео дня

Під час експерименту одинадцять студентів з шести країн здавали підсумковий іспит. Використовуючи різні символи, програма-коректор, створена на основі штучного інтелекту, точно виділила різні помилки, включаючи повторення слів, пропуск ієрогліфів, неправильний вибір і невірний порядок слів.

За інформацією розробників нейронної мережі, точність нової програми наближена або навіть перевершує точність людини.

За словами розробників, після того як текст з паперу був переведений в цифровий за допомогою технології оптичного розпізнавання тексту, штучний інтелект, "вивчив" сотні тисяч китайських систем лінгвістичних даних, зміг визначити граматичні помилки і виділити їх.

Проте, за повідомленням професора лінгвістики Народного університету Китаю Чжан Лу, система може тільки лише знайти мовні помилки, але не здатна оцінити твір з точки зору словникового запасу, побудови речень і стилістики.

Раніше НВ повідомляло, що модель штучного інтелекту від китайського холдингу Alibaba Group вперше змогла перевершити людину при проходженні тесту на розуміння прочитаного. Для випробувань використовувався опитувальник Стенфордського університету Stanford Question Answering Dataset (SQuAD) - один з найскладніших в області когнітивної обробки текстів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X