Ще швидше. На виставці в США показали швидкісний реактивний ранець

11 січня 2018, 12:29

Американська компанія JetPack Aviation представила на виставці CES 2018 нову модель реактивного ранця під назвою JB11.

Особливість новинки в тому, що ранець здатен розганятися до 320 кілометрів на годину, пише BBC.

Згідно з даними виробника, JB11 зможе перебувати в повітрі дванадцять хвилин і розганятися під час польоту до швидкості 320 кілометрів на годину. За цей час пілот джетпака зможе пролетіти близько 30 кілометрів. Максимальна висота, на яку зможе піднятися пілот, становить 4500 метрів.

Відео дня

Сам джетпак вдає із себе власне ранець, двигуни з усім необхідним обладнанням, а також каркас з системою управління для пілота. Модель JB-11 помітно відрізняється від попередніх версій за конструкцією та і характеристиками. У новому джетпаку встановлено не два, а шість турбореактивних двигунів. За рахунок цього значно збільшилася максимальна швидкість реактивного ранця.

До речі, глава JetPack Aviation Девід Мейман поділився секретом, як йому вдається швидко літати на своїх реактивних ранцях: "Я намагаюся не дивитися вниз. Тому що, навіть коли я дивлюся у вікно, перебуваючи в офісі, я відчуваю, що волосся на потилиці стає дибки".

Мейман також сказав, що більшість клієнтів його фірми - це військові, в тому числі спеціальні сили США, але в один прекрасний день реактивний ранець також зможе бути корисним інструментом для аварійно-рятувальних служб.

В кінці 2016 року НВ повідомляло, що льотчик і співзасновник компанії JetPack Aviation Девід Мейман самостійно злетів на новому реактивному ранці JB10 і політав кілька хвилин на очах у здивованої публіки в Монако. Девід самостійно злетів, зробив кілька плавних маневрів над водою і приземлився. Всього політ тривав близько трьох з половиною хвилин і був записаний на відео.

Показати ще новини
Радіо НВ
X