Справжнє 3D. В Samsung розробили екран, який може розтягуватися

10 вересня 2021, 12:48

Підрозділ Samsung Display в рамках Global Tech Korea 2021 представиd новий OLED- дисплей, який згинається разом з рухами на зображенні.

Компанія деякий час працювала над цією технологією і, нарешті, представила 13-дюймовий екран, який може розтягуватися і деформуватися відповідно до того, що відображається на дисплеї.

Відео дня

Дисплей може надавати собі текстуру, щоб підкреслити рух лави по екрану, щоб передати зображення більш реалістично, надаючи інше відчуття глибини в порівнянні з тим, на що були здатні телевізори, раніше позначені як «3D».

За словами Джеом Дже Кіма, голови Центру досліджень фундаментальних технологій LG Display, який також працює над подібними телевізорами, такий дизайн можливий тільки завдяки OLED-технологіям.

Під час основного виступу на цю тему Кім сказав: «У порівнянні з РК-дисплеєм, в якому використовуються різні і складні компоненти, OLED має просту структуру і може природним чином змінювати форму».

Подібна деформація екрану може додати ще один вимір до площини дисплея. Наскільки практичними виявляться такі екрани для споживчої електроніки, поки складно сказати.

Проте, як доказ концепції розтягуваний дисплей вражає. При такому розмірі це може навіть означати, що ми можемо побачити його реалізованим в планшеті або смартфоні Samsung десь в найближчі кілька років.

Раніше НВ писав, що Хечан Лі, старший віце-президент Samsung Electronics Automotive Sensors, показав цікавий слайд в своєму виступі на SEMI Europe Summit.

На слайді представлено зміна розміру пікселів і роздільної здатності сенсора камери з 2000 року. Крім того, він показує, що Samsung планує випустити 576-мегапіксельний сенсор камери десь у 2025 році.

На сайті Samsung раніше згадувалося, що роздільна здатьність людського ока становить близько 500 мегапікселів, і компанія сподівається перевершити цей рівень. Однак це не обов'язково означає, що сенсором буде зручно користуватися в смартфонах.

Навпаки, такі датчики можуть використовуватися в автономних транспортних засобах, дронах і медичному обладнанні. Автономним транспортним засобам також необхідні надпотужні чіпи для обробки зображень і відео з таких датчиків високої роздільної здатності.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X