Найрозумніший. З'ясувалося, хто знає більше: Alexa або Siri

21 грудня 2018, 11:29

Щоб судити про те, який розумний помічник є найкращим, аналітик хедж-фонду Loup Ventures Джин Манстер перевірив Amazon Alexa, Siri від Apple, Google Assistant і Microsoft Cortana.

Кожен з чотирьох відповів на 800 питань, повідомляє Phonearena.

У попередньому тесті, проведеному раніше цього року, Google Assistant лідирував, надаючи правильну відповідь в 81% випадків. На цей раз віртуальний помічник Google був ще більш вражаючим, так як він правильно відповів на 87,9% запитів. Можливо, що ще більш важливо, він зрозумів кожне з 800 заданих запитань.

Відео дня

Siri, чия продуктивність на Apple HomePod була піддана різкій критиці, продемонструвала найбільші поліпшення в порівнянні з першим тестом, коли віртуальний помічник правильно відповів тільки на 52% питань. В останньому іспиті Siri набрала 74,6% правильних відповідей, випередивши Alexa з 72,5%. Cortana була останньою з результатом 63,4%. Всі четверо показали поліпшення в порівнянні з лютневим тестом, і всі четверо розуміють щонайменше 99% поставлених запитань.

Кожному помічнику задавали питання з п'яти різних категорій: Місцевість (Де знаходиться найближча кав'ярня?), Комерція (Чи можете ви замовити мені більше паперових рушників?), Навігація (Як дістатися до центру міста на автобусі?) Інформація (З ким грає Miami Heat сьогодні ввечері?) І Команда (Нагадай, щоб сьогодні зателефонувати Стіву о 2 годині дня). Google Assistant був найкращим в кожній категорії, крім категорії Команди, яку очолила Siri. Кортан аперебувала в нижній частині кожної категорії.

Низький показник Alexa в категорії Комерція пояснюють тим, що асистент давав тільки рекомендації на сайт Amazon, ігноруючи інші варіанти. І, наприклад, при пошуку манікюрного салону Alexa пропонує не салони, а набори для манікюру вдома.

У тесті використовувалися пристрої Amazon Echo 2-го покоління (Alexa), Google Home Mini (Google Assistant), Apple HomePod (Siri) і Harman Kardon Invoke (Cortana).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X