Розвели бардак. Влада Північної Кароліни прибрала за SpaceX уламки ракети з пляжу

18 жовтня 2018, 16:08

На Атлантичному узбережжі в Північній Кароліні знайшли уламки ракети Falcon 9. Це вже не перший раз, коли частини космольотів SpaceX падають в океан.

Місцевим службам довелося використовувати бульдозер, щоб прибрати шматок ракети шириною в 3 метри і довжиною в 2 метри, передає Science Alert.

SpaceX заявляє, що працює з місцевою владою для відновлення уламка, що впав.

Відео дня

"Завдяки досягненням у виробництві багаторазових ракет, SpaceX - єдина компанія, що здатна відновлювати ракетні прискорювачі та космічні апарати", - заявили представники SpaceX.

Однак компанія Ілона Маска підтвердила, що уламки, викинуті на берег Північної Кароліни, належать їм. Експерти зазначають, що поки SpaceX втрачає великі і дорогі частини - не можна стверджувати, що їм вдалося створити повністю багаторазову ракету.

Нагадаємо, в жовтні минулого року, також на пляжі у Північній Кароліні, було знайдено ще один уламок від ракети SpaceX - цього разу довжиною в 4,5 метра.

Проте Falcon 9 стала першою орбітальною ракетою у світі, що повернулася на Землю після успішного запуску, і пізніше була запущена знову.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X