Робот взяв участь в естафеті олімпійського вогню в Південній Кореї

13 грудня 2017, 13:00
У 41 день естафети олімпійського вогню честь нести символ Ігор дісталася роботу-гуманоїду HUBO

Робот проніс факел по території корейського інституту науки і технологій, в якому його створили, пише The Verge.

HUBO отримав вогонь і проїхав з ним близько ста метрів до картонної стіни. За допомогою невеликої пилки робот прорізав в ній дірку, через яку передав вогонь своєму творцеві, професору О Чун-хо.

Відео дня

До речі, перед роботом HUBO факел ніс професор Денніс Хонг, один із засновників Лабораторії робототехніки та механіки Каліфорнійського університету Лос-Анджелеса. Саме в Каліфорнії робот HUBO став переможцем конкурсу DARPA Robotics Challenge 2015 го року. А слідом за професором О Чун-хо вогонь поніс робот KAIST - керована людиною модель FX-2.

Відзначимо, зріст робота HUBO становить близько півтора метрів, він здатний здійснювати 65 кроків за хвилину. Онсновное призначення цього робота-андроїда - рятувальні операції.Додамо, традиційна естафета Олімпійського вогню проходить перед початком кожних Ігор. Перший факел запалюється під час церемонії в грецькій Олімпії, після чого вогонь передається іншим учасникам, що несуть смолоскипи, і доставляється в місто, який проводить Олімпійські ігри. До речі, робот HUBO продовжить працювати на Олімпіаді - він стане одним з роботів-волонтерів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X