Розвантажуючи Лас-Вегас. Ілону Маску запропонували побудувати тунелі в Неваді

15 березня 2019, 09:03

Управління по конвенціям і відвідувачам Лас-Вегасу (LVCVA) оголосило, що рекомендує використовувати The Boring Company Ілона Маска для розробки та будівництва нового варіанту громадського транспорту. 

Такі тунелі будуть покликані допомогти людям швидше переміщатися жвавими вулицями Лас-Вегаса, повідомляє Digital Trends .

Ця пропозиція допоможе підключити конференц-центр Лас-Вегаса до іншої частини центру міста, міжнародного аеропорту Маккарран і інших гарячих точок міста. Бурова компанія доб'ється цього шляхом будівництва підземних швидкісних тунелів, якими будуть переміщатися високошвидкісні електромобілі. Ці транспортні засоби будуть перевозити пасажирів між пунктами призначення, зменшуючи пішохідні затори і пропонуючи швидку альтернативу ходьбі.

Відео дня

"Вибір компанії The Boring Company в якості рішення для перевезення гостей на території конференц-центру в Лас-Вегасі веде до розвитку транспортних перевезень в цілому в Південній Неваді", - йдеться в заяві генерального директора і президента LVCVA Стіва Хілла.

За даними LVCVA, в 2018 році місто відвідало понад 42 млн осіб. Конференц-центр Лас-Вегаса прийняв понад мільйон учасників і, як очікується, побачить ще більше, так як забудова центру буде розширена. Це повинно бути завершено до 2021 року, і чиновники сподіваються, що нова опція транзиту від The Boring Company буде готова до того часу, коли розширений центр буде готовий до відкриття.

Зараз The Boring Company працюватиме з владою міста, щоб розробити фінальний дизайн системи і підготувати плани з будівництва для отримання фінального дозволу приблизно в червні 2019 року.

"Ми раді співпраці з LVCVA зі створення системи громадського транспорту світового класу в Лас-Вегасі", - заявив Стів Девіс, президент The Boring Company.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X