Протягом тижнів. Річард Бренсон обіцяє швидкий політ свого корабля в космос

10 жовтня 2018, 10:26

Англійський мільярдер Річард Бренсон говорить, що його компанія Virgin Galactic незабаром здійснить випробувальний політ в космос.

Бренсон також вважає, що компанія буде готова до свого першого пілотованого космічного рейсу протягом декількох місяців, пише CNBC.

"Ми повинні бути в космосі протягом декількох тижнів, а не місяців. І тоді ми зробимо пілотований політ протягом декількох місяців, а не років", - сказав засновник і головний виконавчий директор Virgin на форумі Barclays Asia в Сінгапурі у вівторок.

Відео дня

"Політ з людьми буде досить скоро після першого. Тому у нас буде дуже, дуже цікава пара місяців попереду", - додав він.

Раніше в цьому році Бренсон визнав, що Virgin Galactic зіткнулася в гонці з генеральним директором Amazon Джефом Безосом, щоб отримати перших пасажирів, які заплатять за політ в космос на приватному кораблі.

Коли його запитали, чи є у нього які-небудь побоювання з приводу споживчого попиту на космічні польоти, Бренсон відповів: "Якщо у мене буде кімната, в якій буде 10 чоловік, вісім з 10 хотітимуть відправитися в космос, якщо вони зможуть собі це дозволити".

Раніше Virgin Galactic планувала почати комерційні польоти свого космічного корабля VSS Unity в середині 2018 року, однак цей термін зрушився.

В кінці липня 2018 року НВ повідомляло, що космічна компанія мільярдера Річарда Бренсона Virgin Galactic провела чергові успішні випробування свого корабля Unity. Пілотам вперше вдалося досягти швидкості, що в 2,47 рази перевищує швидкість звуку. У цьому тесті ракетний двигун космічного корабля працював на 11 секунд довше, ніж раніше, що дозволило встановити нові рекорди для Virgin Galactic.

Показати ще новини
Радіо НВ
X