Прогрес не потрібен. Ілон Маск не зможе побудувати тунель в Лос-Анджелесі

29 листопада 2018, 11:24
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Компанія The Boring Company відмовилася від наміру побудувати один з тестових тунелів під Лос-Анджелесом.

Це сталося в рамках досудової домовленості з групою жителів міського району Вестсайд, пише Gizmodo.

Влада міста добре поставилися до планів Маска з будівництва тестового тунелю, але група жителів району Вестсайд подала в травні позов про охорону навколишнього середовища, в якому стверджувалося, що тунель порушує закон штату.

Відео дня

Суть аргументу групи полягала в тому, що тунель є частиною більшого проекту, який компанія описала за допомогою карти в кінці минулого року. Згідно з позовом, закон Каліфорнії забороняє затвердження окремих аспектів більшого проекту, заявляючи, що не можна пройти повну екологічну експертизу за допомогою "дроблення великих проектів на більш дрібні шматочки, які окремо не роблять істотного впливу на навколишнє середовище".

Відзначається, що група Вестсайд, до якої приєдналися жителі районів Брентвуд і Бульвар Сансет, не отримала рішення за позовом. Судячи з усього, сторони дійшли згоди до суду, за умовами якої компанія відмовилася від планів будівництва цієї лінії.

"The Boring Company більше не має наміру прокладати випробувальний тунель під бульваром Сепульведа і замість цього зосередилася на будівництві тунелю до стадіону Dodger", - йдеться в спільній заяві учасників слухань.

При цьому The Boring Company завершує прокладку іншого випробувального тунелю протяжністю 3,2 км в південному передмісті Лос-Анджелеса - Хоторні - від парковки на ділянці землі, що належить SpaceX, до 120-ї вулиці, де розташована штаб-квартира The Boring Company. Ділянка повинні відкритися для публіки 10 грудня 2018 року.

Додамо, Маск заснував бурову компанію The Boring Company в кінці 2016 року. План Маска передбачає паралельне будівництво двох мереж тунелів в районі Лос-Анджелеса (Каліфорнія) і в столичному регіоні на Східному узбережжі.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X