Пригледіли місце посадки. Інженер SpaceX розкрив подробиці плану з колонізації Марса

4 вересня 2018, 09:45
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Топ-інженер SpaceX Пол Вустер поділився новими відомостями про плани компанії по запуску людей на Марс вже в 2024 році.

За словами Вустера, вже обрані майданчики для посадки кораблів, відома кількість вантажних і пілотованих місій, пише Business Insider.

Компанія SpaceX планує відправити перші вантажі на поверхню Марса вже в 2022 році. Для цього буде використовуватися надважка багаторазова ракета-носій BFR. Перша команда будівельників, за планами Маска, добереться до Червоної планети через два роки, щоб почати будівництво марсіанського міста. Здатність SpaceX не тільки дістатися до Марса, але і почати будівництво сталого форпосту, повністю залежатиме від Big Falcon Rocket або BFR.

Відео дня

SpaceX, схоже, розглядає себе в першу чергу як транспортну компанію і хоче, щоб зовнішня допомога сприяла розвитку наземних місій і технологій колонізації Марса. Вустер повідомив, що компанія потребує зовнішньої допомоги для вирішення деяких проблем.

"Ми в SpaceX дуже зосереджені на транспорті. З точки зору того, що буде потрібно на Марсі, це область, в якій SpaceX дуже цікавиться можливостями, але також і тим, що багато людей, крім SpaceX, можуть дійсно зробити свій внесок", - сказав Вустер під час свого виступу.

За словами Вустера, перші дві вантажні місії "підтвердять водні ресурси в місцях, що цікавлять вас, а потім визначить будь-яку небезпеку посадки для майбутніх місій, а потім почнуть впроваджувати деяку інфраструктуру, наприклад, посадочні майданчики".

Наступні два вантажних і два пілотованих корабля SpaceX підготують місцевість до розміщення людської колонії. За словами Вустера, кожна місія привезе на Марс щонайменше 100 тонн припасів, а це значить, що в сукупності маса шести кораблів складе 150-200% від маси Міжнародної космічної станції.

Вустер зазначив, що SpaceX вибрала чотири можливих райони посадки для своїх кораблів: рівнина Утопія, рівнина Аркадія, область Deuteronilus Mensae і гори Флегр. У цих місцях може бути досить холодна погода, щоб дозволити існувати запасам підповерхневого льоду, і досить сонячно, щоб заряджати сонячні батареї.

Наразі компанія намагається визначити найкращого кандидата за допомогою вчених з Лабораторії реактивного руху NASA. Ця оцінка, мабуть, в основному заснована на зображеннях з орбіти Марса, оскільки поки що не існує місії розвідника.

Раніше американський інженер, публіцист і засновник марсіанського суспільства Роберт Зубрин назвав в інтерв'ю НВ чотири основні причини, чому людству так важливо полетіти на Марс. Роберт Зубрин переконаний: місія на Марс - це інвестиція в майбутнє, яка не тільки врятує нашу цивілізацію, а й почне її золоту еру.

Борючись за свою ідею близько 40 років, дослідник припускає, що якщо в найближчому часі людина відвідає сусідню планету, - через пару століть там будуть кілька різних земних цивілізацій.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X