Еротичне запилення. Порносайт Pornhub запустив благодійну акцію з порятунку бджіл

18 квітня 2019, 14:00

На порносайті Pornhub з'явився розділ Beesexual з короткими відеороликами, де бджоли запилюють квіти. Таким чином компанія намагається привернути увагу до проблеми вимирання цих комах.

Один з найпопулярніших в світі порносайтів Pornhub відомий своїми благодійними акціями і різного роду тематичними кампаніями. Як уже писало НВ, в рамках акції "Pornhub Gives America Wood", що покликана зберегти ліси Америки, керівництво порносайту обіцяло садити дерева.

Відео дня

Pornhub також жертвував гроші на боротьбу з раком молочної залози і фінансував мобільну службу "Автобус грудей" для забезпечення безкоштовних перевірок жінок по всій Америці.

На цей раз маркетологи порносайту взялися за порятунок бджіл від вимирання. Нещодавно, на Pornhub з'явився окремий розділ "Beesexual" з "абсолютно новим жарном порно, присвяченим порятунку бджіл".

На коротких хвилинних відеороликах показано, як бджоли запилюють квіти. При цьому, справжні порноактери озвучують відео у характерному для жанру стилі. "Більшості рослин потрібно, щоб бджоли займалися сексом і розмножувалися. Але, на жаль, бджоли вимирають, і без них не буде фруктів і овочів для нас", - йдеться в тізері Pornhub.

Благодійність акції полягає в тому, що сайт буде жертвувати гроші від перегляду відео таким організаціям як Центр дослідження медоносних бджіл.

На розділ Beesexual підписалося вже майже 2,5 тис. користувачів, і там є 14 коротких відеороликів, які переглянули понад 250 тис. разів.

Pornhub
Фото: Pornhub

"Бджоли грають ключову роль в створенні нашої їжі. Найважливіше, що роблять бджоли, це запилення. Для розмноження рослин необхідно запилення, тому багато рослин залежать від бджіл як запилювачів. На жаль, бджоли перебувають у небезпечній ситуації і борються за виживання", - говорить віце-президент Pornhub Корі Прайс.

Як пише Forbes, більше 700 видів бджіл у Північній Америці перебувають під загрозою зникнення. Головні причини цього - вирубка лісів, збільшене використання пестицидів і зміна місця існування бджіл.

За даними Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, щороку від запилення бджіл залежить виробництво продуктів на суму від $235 млрд до $577 млрд.

"Кампанія Pornhub Beesexual має першорядне значення. У США налічується близько 4000 різних видів бджіл, і понад 700 з них стрімко скорочуються через втрату середовища проживання і масштабного фермерства. Для мене велика честь, що я можу підвищити обізнаність про цю проблему з Pornhub. Я сподіваюся, що всім подобається ця ініціатива і, найголовніше, я сподіваюся, що вона допомагає бджолам", - говорить порноактриса Абелла Денджер.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X