Поліцейські з Каліфорнії будуть використовувати безпілотники для патрулювання

18 жовтня 2017, 11:01
Департамент поліції Лос-Анджелеса схвалив тестову програму для розгортання безпілотних літальних апаратів

Програма була прийнята терміном на один рік, трьома голосами проти одного, пише Gizmodo.

Це рішення дозволить поліцейським розгорнути роботів в різних умовах, у тому числі "тактичних ситуаціях", тобто за участю спецназу. Також безпілотники можуть бути використані під час пошуків людей і стихійних лих. Поліцейські безпілотники не будуть озброєні будь-яким видом зброї, навіть тою, яка паралізує.

Відео дня

Кожен запуск безпілотника буде здійснюватися за санкцією офіцера високого рангу. Цивільні особи також будуть отримувати повідомлення про те, коли і як департамент поліції Лос-Анджелеса використовує безпілотні літальні апарати. Проте, це рішення поліції викликало серйозну критику в суспільстві.

Зокрема, активісти незадоволені можливими проблемами з недоторканністю приватного життя, а також з тим, хто отримає доступ до кадрів, відзнятим безпілотними апаратами.

"Ця місія, звичайно, викликає занепокоєння. Історія цього відділу поліції сповнена прохань про нові іграшки з нібито благими намірами. Потім вони отримують іграшки і їм починає занадто подобатися те, що вони можуть з ними робити", - сказав Джим Лаферті, представник Національної гільдії адвокатів Лос-Анджелеса в інтерв'ю LA Times.

Раніше НВ повідомляло, що канадець випадково зняв на дрон сутичку вовка з лосем. Хижак раптово вискочив з лісу і вчепився в ногу лося, який стояв на мілководді.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X