Полетять навесні. NASA знову перенесло старт корабля Crew Dragon до МКС

22 лютого 2019, 10:01

NASA і компанії Boeing і SpaceX домовилися перенести цільові дати перших випробувальних польотів своїх космічних кораблів і ракет наступного покоління до МКС.

В даний час космічне агентство планує 2 березня запуск космічного корабля Crew Dragon від компанії SpaceX, повідомляється на офіційному сайті NASA .

Як відзначили в NASA, це коригування дозволяє завершити необхідне тестування обладнання, перевірку даних, а також навчання диспетчерів польотів і керівників місій.

Відео дня

Випробувальні польоти без екіпажу будуть першими, коли комерційні американські космічні кораблі, призначені для екіпажів, будуть стикуватися з космічною станцією. Перші польоти - це генеральні репетиції для місій з космонавтами на борту транспортних засобів.

"Льотні випробування без екіпажу - відмінний пробний тест не тільки для нашого обладнання, а й для нашої команди, щоб підготуватися до наших льотних випробувань з екіпажем. NASA працює разом з SpaceX і Boeing, щоб переконатися, що ми готові провести ці тестові польоти", - сказала Кеті Людерс, менеджер Програми комерційних екіпажів.

"Є ще багато важливих кроків, які необхідно виконати перед запуском, і, хоча ми з нетерпінням очікуємо цих запусків, ми проведемо всі етапи підготовки до випробувального польоту і перевірки готовності", - додала Кеті Людерс.

Crew Dragon, або Dragon-2, - вдосконалена версія приватного багаторазового космічного корабля Dragon компанії SpaceX. Модель була розроблена на замовлення NASA для доставки екіпажу з семи людей на МКС і повернення на Землю.

Раніше запуск Crew Dragon намічався на 9 лютого. До цього в якості можливих дат запусків називали також 7 і 17 січня. Додамо, за оновленим графіком, перший випробувальний політ корабля Starliner, що  належить компанії Boeing, відбудеться не раніше квітня.

22 лютого стало відомо, що дата 2 березня підтверджена фахівцями NASA та SpaceX. 

НВ проведе онлайн-трансляцію запуску.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X