Платити простіше. Україна стала 15 країною, де Google запустив сервіс Android Pay

1 листопада 2017, 11:47
Послуга Android Pay стала доступна у 10 тисячах місць, де наші співвітчизники можуть оплатити покупки безконтактним способом

Про запуск послуги з 1 листопада оголосив керівник Google Ukraine Дмитро Шоломко.

"Ми - п`ятнадцята країна, яка долучилася до цього сервісу", - підкреслив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Відео дня

Представники Google особливо наголосили, що користуватися послугою дуже просто. Треба активувати екран, прикласти до терміналу, дочекатися на екрані смартфону повідомлення про оплату. Звісно, смартфон має підтримувати технологію NFC. Послуга електронних платежів від Google доступна на всіх смартфонах з ОС Android 4.4 і вище.

За даними GfK, частка проданих смартфонів із NFC за рік значно зросла. З 14,6% до 25,8%, якщо порівняти, відповідно, перші дев’ять місяців 2016 і 2017 років. Усього за січень-вересень цього року українці придбали 3,2 млн смартфонів.

Щоб скористатися новою послугою, потрібно завантажити на смартфон додаток Android Pay і прив'язати до нього кредитну чи дебетну картку Приватбанку. Список банків Google пообіцяла розширити найближчим часом.

За даними MasterCard, 72% українців готові оплачувати товари та послуги за допомогою смартфонів, при цьому в Україні щонайменше 40 млн карт MasterCard. А за даними Visa, за минулий рік число безконтактних платежів в Україні виросло втричі.

Додамо, що Android Pay — це система мобільних платежів, розроблена компанією Google, яка дозволяє здійснювати покупки за допомогою мобільних пристроїв, такими пристроями можуть бути смартфони, планшети, годинники на платформі Android.

Показати ще новини
Радіо НВ
X