Передаємо за проїзд. В Австралії біохакера із вшитим під шкіру чіпом оштрафували за відсутність квитка

16 березня 2018, 10:12

Суд в Австралії визнав хакера Мяу-Людо Диско Гамма Мяу-Мау винним в безквитковому проїзді, хоча картка проїзного була іплантірована в ліву руку чоловіка.

Суддя, вислухавши сторони, зауважив біохакера винним в порушенні правил проїзду і призначив штраф в 220 австралійських доларів, пише Mashable.

У минулому році чоловік імплантував в руку мікросхему з ближнім полем зв'язку (NFC), покриту біосумісним пластиком, тому "картка встановленого зразка" була йому не потрібна. Однак суд вважав це порушенням.

Відео дня

Мяу-Мау визнав себе винним в п'ятницю вранці в місцевому суді Ньютауна. Крім штрафу, йому доведеться заплатити близько $1000 судових витрат.

Адвокат Мяу-Мау стверджував при цьому, що використання безконтактних платежів означає, що закони про транспорт повинні дозволяти використовувати для оплати всі технології, включаючи імплантати. Суддя у справі Майкл Куінн заявив у відповідь, що Мяу-Мау має поважати чинні закони, навіть якщо в один прекрасний день їх можна буде замінити, використавши різні технології.

Незважаючи на розчарування рішенням суду, хакер заявив, що замінить чіп карти іншим, який буде зберігати інформацію про кредитні картки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X