Пентагон планує почати випробування наземних військових роботів до 2020 року

17 березня 2018, 08:22

Перші прототипи роботизованих бойових машин будуть створені вже в 2019 році. До 2020 року США почнуть випробування, щоб оцінити необхідність подібної техніки. Про це повідомляє N+1 з посиланням на Breaking Defense.

У 2015 році в Армії США оприлюднили власне бачення збройних конфліктів майбутнього. На думку Пентагона, через тенденцію до швидкого збільшення міської смуги всі військові дії в майбутньому будуть вестися в умовах міської забудови.

Відео дня

Військові планують створити роботизовані бойові бронемашини, які будуть менші і легші за сучасні бойові танки. Також в разі роботизації зникне необхідність розміщувати всередині корпусу житловий відсік для екіпажу, системи кондиціонування, очищення повітря і багато інших.

Розробленням такого проекту нині займається декілька американських компаній. Після попередніх випробувань в 2020 році військові складуть список рекомендацій для їх доопрацювання. Вдосконалені прототипи будуть проходити випробування у 2022 році. У 2024 році пройдуть завершальні випробування машин-фіналістів.

Літаючий кулемет. У Сінгапурі розробляють бойовий безпілотник нового типу

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X