Пекло перфекціоніста. Сонячні батареї Tesla не відповідають "естетичним вимогам" Маска

9 серпня 2018, 13:30

Два роки тому Ілон Маск обіцяв, що Tesla вироблятиме сонячні батареї, які майже не відрізняються від черепиці. Але досягти схожості так і не вдалося.

Фабрика Tesla поки не виробляє панелі, які б сподобалися Маску, і це призводить до серйозних проблем виробництва, пише Gizmodo.

Tesla об'єдналася з Panasonic для виробництва фотогальванічних елементів і сонячних панелей на Gigafactory 2. Однак нинішні та колишні працівники Tesla і Panasonic повідомили, що сонячна фабрика зазнає труднощів, щот пов'язані з естетичними бажаннями генерального директора Ілона Маска.

Відео дня

"Естетичний зовнішній вигляд - це ключовий момент, яким Ілон завжди незадоволений. Це велика проблема", - сказав один з неназваних працівників Tesla в Каліфорнії.

Зовнішній вигляд плиток є невід'ємною частиною плану Маска, щоб зробити сонячну енергію більш бажаною і більш популярною. Тому, за даними джерел в компаніях, Panasonic довелося знайти інших покупців для деталей, які компанія побудувала для Tesla - готові деталі не влаштували Маска.

Під час конференції з інвесторами минулого тижня Маск заявив, що на "сотнях" будинків вже встановлена ​​черепиця з сонячними батареями. Однак Tesla уточнила, що ця цифра включає системи, які встановлені частково або "плануються до установлення".

"Ми неухильно нарощуємо виробництво Solar Roof в Буффало, а також продовжуємо вдосконалювати дизайн і виробничий процес. Ми плануємо збільшити виробництво до кінця 2018 року", - повідомили в компанії.

Проте Tesla не уточнила деталі про нинішній рівень виробництва. Джерела в компанії також не надали даних про випуск сонячної черепиці, зазначивши лише, що виробництво було невеликим і часто переривалося.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X