Пам'ятати все. Випущена карта пам'яті microSD ємністю 1 терабайт

27 лютого 2019, 08:04

На виставці Mobile World Congress (MWC) 2019 Барселоні були представлені microSD-карти об'ємом один терабайт.

Карти UHS-I microSDXC такої ємності презентували компанії Micron і SanDisk, пише Digital Trends .

Незважаючи на те, що нова карта microSD не перша, яка досягає ємності 1 ТБ, компанія SanDisk заявляє, що нова карта - найшвидша карта microSD на 1 ТБ UHS-1. Micron також випустив 1 ТБ карту, приєднавшись до 1 ТБ Lexar.

Відео дня

Нова карта SanDisk може записувати зі швидкістю запису 90 МБ / с зі швидкістю читання до 160 МБ / с. Western Digital стверджує, що карта може передавати файли з подвоєною швидкістю в порівнянні зі стандартними UHS-1 microSD. Картки призначені для розширення пам'яті смартфона або для управління великими файлами в екшн-камерах і дронах.

"Люди довіряють карткам бренду SanDisk зберегти свій світ. Наша мета - надати максимально можливий досвід, щоб споживачі могли ділитися контентом, який для них важливий", - заявив Брайан Пріджен, директор по маркетингу продуктів SanDisk.

Нові швидкості стали можливими завдяки власній технології флеш-пам'яті. Карта розроблена, щоб протистояти ударам, екстремальним температурам і рентгенівським променям.

Micron також оголосила про випуск карти об'ємом 1 ТБ, Microron c200 1 ТБ micro SDXC UHS-1. Швидкість читання не така висока, як у SanDisk, 100 МБ / с, але швидкість запису незначно нижче: 95 МБ / с.

Карта пам'яті SanDisk Extreme UHS-I ємністю 1 ТБ буде випущена в квітні. Попередні замовлення доступні зараз за ціною близько $ 450.

Додамо, це все ж не перша терабайтна картка на ринку. Бренд Lexar на початку січня 2019 роки повернувся на ринок накопичувачів і представив свою SD-карту з об'ємом пам'яті в один терабайт , випередивши тим самим SanDisk.

SD-карта ємністю 1 ТБ отримала назву Lexar Professional 633x SDXC UHS-I. Вона призначена в першу чергу для зберігання відео. Продукт підтримує швидкість читання до 95 МБ / с, що достатньо для захоплення відео в форматі Full HD, 3D і 4K, а також для передачі файлів назад на комп'ютер "без необхідності чекати вічно".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X