Відповідь Маску. Приватна японська ракета досягла космосу

6 травня 2019, 06:59

Після двох невдалих спроб стартап Interstellar Technology запустив першу японську приватну ракету MOMO-3.

Успішний запуск відбувся після двох переносів дати старту, який спочатку планувався на кінець квітня, повідомляє видання SCMP .

Японський аерокосмічний стартап Interstellar Technology заявив, що невелика ракета після запуску з острова Хоккайдо досягла висоти 110 кілометрів і через 10 хвилин польоту впала в Тихий океан. Двигун ракети пропрацював близько двох хвилин.

Відео дня

Це була третя спроба запуску ракети після невдалих спроб в 2017 і 2018 роках.

Ракета MOMO-3 в довжину складає 9,9 м, діаметр - всього 50 см, вага - 1 т. Двигун ракети працює на рідкому кисні і етиловому спирті. Корисне навантаження ракети при зльоті може скласти до 20 кг, її планують використовувати для суборбітальних досліджень. В якості корисного навантаження в тестовому запуску виступила наукова установка Технологічного університету Коччи.

Компанія Interstellar Technologies була заснована в 2013 році Такафумі Хорі, колишнім президентом інтернет-компанії Livedoor Co. Своїм завданням компанія бачить створення дешевої ракети-носія для запуску малих супутників. Ракета MOMO потрібна компанії в першу чергу для відпрацювання технологій, які потрібні для основного проекту Interstellar Technologies - ракети ZERO.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X