Nvidia показала штучний інтелект, який відновлює пошкоджені зображення

24 квітня 2018, 18:07

Дослідники Nvidia розробили нову технологію штучного інтелекту, яка може відновлювати пошкоджені знімки або видаляти контент із зображень.

Цей метод, званий "графічним малюнком", схожий на функцію "автооновления контенту", яку Adobe додала в Photoshop CS5 в кінці 2000-х років, зазначає Bleeping Computer.

Розробники з Nvidia кажуть, що нова технологія малювання зображень "може бути реалізована в програмному забезпеченні для редагування фотографій" і виконує ті ж дії, що і автозаповнення в Photoshop.

Відео дня

"Попередні підходи зосередилися на прямокутних областях, розташованих навколо центру зображення, і часто покладаються на дорогу пост-обробку. Наша модель ефективно обробляє області будь-якої форми, незалежно від розміру або відстані від кордонів зображення", - відзначили в Nvidia.

Дослідники Nvidia кажуть, що вони навчили алгоритм, використовуючи 55 116 масок для випадкових отворів та ліній довільних форм і розмірів. Ці маски були використані для видалення вмісту з вихідних зображень. Потім алгоритму показали зображення вирізу і його первісну форму, щоб навчити його, як відновити відсутні пікселі.

Далі дослідники підтвердили точність свого алгоритму за допомогою ще 25 000 масок, але не показали алгоритму вихідного зображення, змусивши його самостійно відновити втрачені частини зображення.

Раніше НВ повідомляло, що колектив російських вчених розробив метод, який навчає комп'ютер розпізнавати стать людини за написаним нею текстом з точністю до 80 відсотків.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X