Новий Samsung Galaxy Note може отримати стилус з камерою

6 лютого 2019, 12:55

Одне з нових поколінь смартфонів Samsung Galaxy Note може обзавестися стилусом S Pen з вбудованою камерою.

Це випливає з нового патенту Samsung, який був поданий в Бюро по патентам і товарних знакам США, пише PhoneArena .

Схеми, показані в патенті, припускають, що Samsung планує внести важливі зміни саме в S Pen, а не в телефон. У патенті описаний спосіб, що включає в S Pen камеру, яка буде мати щонайменше один об'єктив і датчик зображення.

Відео дня

Камера, вбудована в стилус, повинна управлятися зовнішньою кнопкою. Інша зовнішня кнопка, розташована нижче на S Pen, повинна дозволити користувачам регулювати масштабування. Патент згадує, що новий S Pen призначений для майбутнього гаджета Galaxy Note, але не визначає, для якого з них.

Схоже, що Samsung шукає способи повністю прибрати з екрану вирізи і дірки. Нова конструкція стилуса не тільки позбавить смартфон від будь-яких вирізів, а й дозволить оснащувати фотомодулі просунутими системами лінз, що забезпечують повноцінний оптичний зум.

Хоча додавання камери до стилуса S Pen ще більше підвищить його корисність, важко повірити, що Samsung готова випустити цей гаджет вже до виходу наступного Galaxy Note.

"Ми впевнені тільки в тому, що майбутній стилус S Pen дозволить користувачам робити знімки без використання телефону Galaxy Note", - додають журналісти PhoneArena.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X