Новий рекорд. Німецькі інженери розігнали капсулу Hyperloop до 457 км/год

23 липня 2018, 15:57

Команда WARR з Мюнхенського технічного університету встановила новий рекорд швидкості для капсули Hyperloop.

Швидкість капсули склала 457 км/год, що дозволила WARR перемогти в конкурсі біля штаб-квартири SpaceX в Каліфорнії, пише The Verge.

Команда WARR Hyperloop була одним з трьох фіналістів конкурсу, разом з командами з Дельфского університету в Голландії і EPF Loop зі Швейцарії. Командам було доручено розробити капсулу для переміщення вниз по 1,2-кілометровій трубі.

Відео дня

Капсула переможців була виготовлена ​​з вуглецевого волокна, оснащена електричним двигуном потужністю 50 кВт і пневматичною гальмівною системою, яка здатна зупинити капсулу всього за 5 секунд. При цьому маса WARR Hyperloop становить 70 кг. Такий прототип навряд чи знайде практичне застосування, однак WARR розглядає капсулу як випробувальну модель для нових технологій.

Попередній рекорд у цій дисципліні належав Virgin Hyperloop One. У грудні минулого року компанія зуміла розігнати свою капсулу до рекордних 386 км/год на приватному тестовому треку. Зараз вдалося поліпшити цей показник на 71 км/ч.

SpaceX не пов'язаний ні з одним з стартапів, які в даний час працюють над створенням реального Hyperloop, але надшвидка транспортна система як і раніше близька Маску. Як і в минулі роки, Ілон Маск з'явився на конкурсі, який він надихнув. Разом зі своєю подругою Граймс глава SpaceX оглянув різні капусли Hyperloop і поспілкувався зі студентами. Маск похвалив конкурсантів за їх прихильність футуристичному проекту.

"Це дійсно перша можливість створити новий вид транспорту. Це дійсно те, про що планувався цей конкурс: речі, які можуть радикально трансформувати міста і те, як подорожують люди", - сказав Маск.

Hyperloop - це проект вакуумного поїзда, запропонований в 2012-2013 роках Ілоном Маском. Передбачається, що капсули будуть пересуватися в герметичній трубі, з якої відкачано майже все повітря, зі швидкістю до 1220 км/год. Зараз проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT.

Раніше НВ повідомляло, що компанія Hyperloop Transportation Technologies підписала угоду з компанією Aldar Properties про будівництво в ОАЕ траси довжиною десять кілометрів. Перша комерційна лінія поїзда Hyperloop може з'явитися вже в 2020 році.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X