Новий інкубатор. В Києві відкрилась інноваційна платформа для сільського господарства AgriTech Unit

9 листопада 2017, 12:52
Наприкінці листопада розпочнеться міжнародний конкурс IT-рішень AgriTech Challenge, переможці якого зможуть випробувати свої сили на ринках Південно-Східної Азії

Сьогодні на базі промислово-технологічного парку UNIT.City відкрився майданчик для розвитку та запровадження інновацій у сільському господарстві AgriTech Unit. Ця платформа призначена для кооперації інноваційних стартапів, традиційного бізнесу, агрохолдингів, корпорацій та експертів.

Відео дня

Наприкінці цього місяця стартує AGRITECH Challenge, міжнародний конкурс інноваційних рішень для фермерських господарств у країнах, що розвиваються. Переможці отримають $10 тис. і можливість втілити свій проект на ринку Південно-Східної Азії. В UNIT.City зазначили, що вже зараз третина резидентів цього інноваційного парку працює в галузі AgriTech.

За оцінками керуючого партнера UNIT.City Макса Яковера, лише близько 10% вітчизняних агрокомпаній використовують новітні технології. Це пояснюється, зокрема, консерватизмом українських фермерів, середній вік яких перевищує 50 років. Водночас Україна - ідеальний полігон для випробувань інноваційних технологій в агросекторі. В нашій країні вирощують понад 70% сільськогосподарських культур, що торгуються на світових товарних біржах.

Аграрний ринок - найбільший у світі за обсягом – понад $3 трлн на рік. Це створює величезні можливості для інноваційних проектів в цій сфері, підкреслили в UNIT.City. За останні декілька років обсяг інвестицій в agritech-проекти виріс вдесятеро і в 2016 році перевищив $3,2 млрд. Очікується, що глобальний ринок точного сільського господарства – лише одного з напрямів AgriTech – в 2020 році зросте до $5,5 млрд.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Техно
Розсилка про те як технології змінють світ
Щопонеділка

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X